تاریخچه و معرفی شرکت
شرکت ” آوا آرگون ماد” تاسیس تا به امروز با فعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای برتر تولید سینما خانگی شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند، در توسعه و تعالی زیرساختها تولیدی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین لوازم خانگی گام بردارد .
شرکت آوا آرگون ماد در حال حاضر با اشتغال بیش از 250 نفر بصورت مستقیم و غیرمستقیم به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه تولید کالا و خدمات مهندسی الکترونیک در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.
عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است

چشم انداز
شرکت آرکون از زمان آغاز به کار توانسته است به عنوان پیشرو در تولید سیستم های صوتی و اسپیکرهای خانگی به آحاد جامعه و متخصصین کشور نقش اساسی ایفا کرده و نگرش علمی به صنعت صوت و محصولات صوتی را متحول نماید. در همین راستا و در جهت همگامی و همراهی با پیشرفت و نوآوری های جهانی در صنعت صوت و دنیای اسپیکر، این شرکت تلاش کرده است که با انتخاب مدل های خاص ، منحصر به فرد و کارآمد و نیز با به کارگیری نیروهای خبره و کارآمد در این خصوص گامی پیشرونده و پایدار در تامین محصولات در کشور بردارد.

رسالت
شرکت آرگون به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و پیشرو در زمینه ارائه سیستم های صوتی و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و نیز بر اساس مسئولیت اجتماعی خود مبنی بر ارتقاء جامعه، با حضور در نمایشگاه ها و کنگره های علمی کشور و نیز برگزاری سمینارهای آموزشی برای متخصصین و نیز قشر عادی مردم ،تلاش کرده است که سطح تولید کشور را ارتقاء بخشد. رسالت شرکت آرگون پس از تعهد به آموزش در تأمین قطعات جدید ، با مدلهای خاص و هماهنگ با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با در نظر گرفتن اقتصاد کشور، خلاصه می گردد.

خط مشی
ارائه سیستم های صوتی مطلوب و با کیفیت به بازار
رقابت در بازارهای داخلی به منظور افزایش سهم بازار از طریق بازاریابی علمی مناسب و موثر
بهبود مداوم محصولات از طریق تبدیل شرکت به طراح اصلی سیستم های صوتی.
توجه خاص به نظرات مصرف کنندگان و بازرگانان با هدف افزایش جلب رضایت مندی مشتریان
ارتقاء دانش، مهارت و توان نیروی انسانی بعنوان کارآمدترین سرمایه شرکت از طریق به روزرسانی علمی و عملی سرمایه های انسانی در جهت تربیت نیروهایی متعهد، متخصص و خلاق.