.

به آوا آرگون ماد خوش آمدید

شرکت آوا آرگون ماد با 10 سال سابقه در امر تجارت، تولید و صادرات یکی از خوش نام ترین تولیدکنندگان ایران است. تولید ما ثمره دانشی قوی است كه از فراگیری علم، تجربه و تحقیق حاصل گردیده است. محصولات آرگون از فناوری به روز و طراحی نوین تركیب شده است. مشتریان آرگون می‌دانند كه می‌توانند به آوا آرگون ماد اعتماد كنند.

سالها تعاملات با مشتریان، آوا آرگون ماد را قادر ساخته تا توانمندی خود را مستمراً با خواسته و رضایت مشتری منطبق نماید. امروزه ما در حال آماده‌سازی خود برای گسترش فعالیت در تعاملات نوین جهانی می‌باشیم. همچنانكه منطقه دارای تقاضای سیری ناپذیر برای محصولاتی است كه خطوط تولید آرگون امكان تولید آنرا دارد.

لذا شركت در حال مذاكره با سازندگان معتبر لوازم خانگی در دنیا می‌باشد تا با ایجاد یك فرآیند تولید مشترك جهت تولید و توزیع محصولات لوازم خانگی اقدام نماید.اكنون انتظار مشتریان بیش از هر زمان دیگر است و ما آموخته‌ایم چگونه با تولید محصولات با کیفیت و خدمات مطلوب، رضایت مشتریان را فراهم نماییم. “در حال حاضر تولیدات این شرکت از طریق چندین پایگاه شبکه با سابقه و ارزشمند فروش در سراسر ایران توزیع میگردد .”

شركت آوا آرگون ماد دارای پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات در قسمتهای برشكاری، پرس‌كاری، رنگ بوده و واحد کنترل کیفیت، تضمین کیفیت، واحدهای پشتیبانی تدارکاتی، مالی و منابع تامین کننده مطمئن همراه با استاندارد جهانی در خدمت تولید این مجموعه می‌باشند. محصولات ما انواع سینما خانگی و تلفن های متنوع توکار می‌باشد. اگرچه تلویزیون و ضبط پخش خودرو و… سری بعدی محصولات ما خواهند بود كه بزودی به بازار عرضه خواهند شد.

شركت تولیدی آوا آرگون تنها یك شركت تولیدی صنعتی نیست، بلكه با ایجاد بستری مناسب در جهت ارتقاء فرهنگ صنعتی و معنوی كاركنان خود نیز اقدامات جدی انجام داده است كه در آن میان می‌توان به ایجاد بنیاد فرهنگی در شرکت آوا آرگون اشاره نمود.