انواع اسپیکر

انواع اسپیکر

اسپیکرهای بلوتوث

اسپیکرهای بلوتوث و قابل حمل یکی از ابزارهای دنیای فناوری هستند که هر کسی ممکن است به آن نیاز داشته باشد. در حقیقت به مانند لپ تاپ و هدفون، اسپیکر نیز یکی از ابزارهای ضروری برای آن دسته از افرادی محسوب می‌شود که با صدا، موسیقی و محتواهایی از این دست سر و کار دارند. به‌عنوان مثال اگر جزو افرادی هستید که از گوش دادن به موسیقی باکیفیت در طبیعت لذت می‌برید، پس انتخاب یک اسپیکر پرتابل بلوتوث که صدای باکیفیتی را نیز به گوش شما برساند یکی از تجهیزاتی است که قطعا به آن نیاز خواهید داشت. از طرفی وقتی شما یک معلم زبان هستید که در جاهای مختلف کلاس‌های خود را برگزار می‌کنید و به تجهیزات کلاس اطمینان ندارید، در این شرایط هم یک اسپیکر بی سیم می‌تواند در کار تدریس به یاری شما بیاید.

 

اسپیکرهای ایستاده:

این اسپیکرها در دو سمت راست چپ دستگاه شما قرارگرفته و با ارائه‌ی حداکثر جلوه‌های صوتی تجربه‌ای فوق‌العاده واقعی از تماشای تلویزیون و فیلم برای شما فراهم می‌آورند. این اسپیکرها برای کاربران نسبتاً حرفه‌ای که خواستار بالاترین کیفیت صوتی هستند گزینه قابل قبولی هستند.

 

اسپیکرهای فراگیر:

اسپیکرهای فراگیر در پشت سر شنونده قرار می‌گیرند طوری که صدا برای گوش آن‌ها از پشت منعکس شود . این دو دستگاه یکی در سمت چپ و دیگری در سمت راست قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

edit
نوشتهٔ پیشین
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران
نوشتهٔ بعدی
گرامیداشت روز دانشجو ۱۳۹۹
فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم