آوا آرگون ماد نهایت تجربه نهایت تلاش نهایت کیفیت آوا آرگون ماد بزرگترین تولید کننده ی اسپیکر های خانگی بزرگترین تولید کننده ی اسپیکر های خانگی آوا آرگون ماد Sound As clear as Light keyboard_arrow_down

آوا آرگون ماد (صدایی به شفافیت نور )
بزرگترین تولیدکننده اسپیکرهای خانگی با گارانتی طلایی 18 ماه

ببینید

ما چه خدماتی ارائه می کنیم

سیستم صوتی

سیستم های صوتی خانگی قدیمی معمولا شامل دو یا چهار باکس صوتی بودند. این سیستم ها توانایی اجرای دالبی های جدید را نداشتند. بنابراین به تدریج سینماهای خانگی وارد بازار شده و به خانه ها راه پیدا کردند.

کیفیت بالا

یک سینمای خانگی چهار یا پنج ستاره صدای بهتری نسبت به بلندگوهای تلویزیون شما دارد. در تست های ما کیفیت صدا ارائه شده توسط یک سیستم hi-fi خوب، نسبت به بهترین ساندبار و ساندبیس، رتبه بالاتری دارد.

اهداف سینمای خانگی

هدف اصلی از طراحی سینمای خانگی کاهش سیم کشی ، بهینه کردن ابعاد ، کاهش قیمت تمام شده ، و افزایش قابلیت های سیستم در زمینه های ارتباطی بوده است.

طراحی واکنشگرا

با افزایش استفاده از تکنولوژی هایی مانند بلوتوث وWIFIاستفاده از بخش CDهرروزکم رنگ ترمی شود.
عدم امکان ارتباطی گسترده در بیشتر آنها مثل اسفاده از بلوتوث، WIFIوحتی ورودی حافظهFLASH.

سینمای خانگی چیست ؟

باید گفت که نمی توان سینمای خانگی را به راحتی توصیف کرد . اما اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم سینمای خانگی ترکیبی است از یک سری اجزا که به منظور شکل گیری حس لذت تماشای یک فیلم در سالن تئاتر در کنار هم جمع آمده اند . هنگامی که شما فیلمی را در سینمای خانگی تماشا می کنید ، حس غوطه وری در تجربه آن لحظات فیلم بسیار بیشتر از زمانی که آنرا در یک تلویریون معمولی می بینید منتقل می شود . تعداد اجزای اصلی کمی هستند که تماشای تلویزیون را از رفتن به سینما متفاوت می سازند . یکی از بزرگترین عوامل متفاوت سازنده این جریان صدا ست . هنگامی که شما یک فیلم را در محیط سالن تماشا می کنید موسیقی و صدا و دیالوگ ها را تنها از پرده دریافت نمی کنید ، بلکه آنها را در اطراف خود احساس می کنید . می دانید که یک فیلم  استاندارد با ضبط خوب روی پرده دارای سه بلندگوی پخش صدا در پشت پرده است – یکی از آنها در سمت راست و یکی در سمت چپ و دیگری در وسط – و چند بلندگوی مختلف در سایر قسمت های سالن گسترده شده اند .

در سیستم صدای سه بعدی بخش های مختلف تراک های صوتی را از مکانهای مختلف می شنوید . به طور مثال هنگامی که کسی از سمت راست پرده چیزی بگوید شما این گفته را در آن سمت بیشتر می شنوید . در فیلمی چون جنگ ستارگان شما صدای غرش پرواز را از مقابل سالن تا پشت سر با کیفیتی می شنوید که احساس می شود یک سفینه فضایی به سمت دوربین آمده و از پرده بیرون می زند . شما بیشتر درگیر جو فیلم می شوید زیرا که احساس می کنید درون دنیای فیلم قرار دارید .

جدیدترین محصولات آوا آرگون ماد

آوا آرگون ماد . ارمغان یک تجربه جدید در سینما خانگی!

لیست عاملیت خدمات پس از فروش آوا آرگون در سراسر کشور

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم